Эротический масаж

Масаж народився разом з людиною, тому його можна вважати найдавнішою і складною формою терапії. Эротический масаж не можна відокремити від медицини, вона з кожним роком розкриває для себе його багатогранну палітру. Тепер кожна людина вважає масаж великим благом і невід’ємним елементом для відновлення здоров’я. Адже у людей з народження закладено інстинкт дотику до больовій точці тіла. Всі намагаються погладжувати, розтирати і розминати хворе місце для усунення болю.

Дати визначення слову «масаж» не просто. Корінь цього слова знаходили в письменах на санскрипте, арабською, давньогрецькою, латинською, єврейською, китайською мовами, так як цю процедуру застосовували всі народи з глибокої давнини. У Європі виявили інтерес і стали застосовувати масаж тільки в епоху Відродження, так як раніше інквізиція переслідувала лікарів-костоправів, використовують техніки акупунктури, акупресури, натискання на певні точки і масажні рухи, запозичені у індійців або японців, китайців, арабів, римлян або греків.

Під час масажу встановлюється тісний зв’язок між пацієнтом і руками масажиста. Тому необхідно, щоб свідомість і дух масажиста перебували в гармонії і рівновазі, так як його руки не тільки відчувають вібрацію і больові зони пацієнта, але і передають йому те, що знаходиться всередині нього самого. Руки масажиста ведуть діалог з тілом пацієнта, вони повинні бути не тільки міцними, але також делікатними і чутливими.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *