Ловля лина в середині весни

Лінь, як і багато представників коропових, є дуже теплолюбної рибою. Як і сом, з прогріванням води до +10 градусів. Погода, у весняну пору, як правило, нестабільна, однак лов цієї риби можна починати вже під час, навіть, короткочасних, березневих відлиг. У цій статті ми розповімо про звички лина в середині весни, а також про те, як і на що краще ловити в цьому місяці. Тепер про все по порядку http://www.inbox.net.ua/.

Звички лина в квітні

Лінь — типовий представник коропових. Разом з першими потепліннями від активізується і починає посилено харчуватися, нерідко підходячи до прибережної зони в пошуках теплої води і корму. За прожитком ця риба виходить тільки у світлу пору дня, пізніше його можна буде ловити і ввечері, але в цю пору, поки ночі все ще холодні, експериментувати з нічної ловом не варто. Досвідченими рибалками зазначено, що найкращий клювання цієї риби зазвичай відбувається на північно-східному березі річки, де ділянка водойми відмінно захищений від холодних північного і східного вітру. Найбільш прогріті ділянки, на мілководдях і у камышника в прибережній зоні стануть найкращим місцем для початку лову лина в квітні, але, поки що, тільки в теплі, погожі деньки., які будуть приходити все частіше.

Цей місяць кардинально змінює навколишню природу. У водоймах зацвітають водорості, роблю воду дуже каламутною, на деревах з’являються перші комахи, риби метають ікру, період розмноження наздоганяє також жаб і жаб. Все це дає відмінний шанс підкріпитися лини та іншим представникам коропових, якщо останні не зайняті власним нерестом. З часом і підняттям температури води, вони все ближче підбираються до прибережної зони, де їх можна з перемінним успіхом ловити. Тепер докладніше про те, з допомогою чого це краще робити.

Снасті на лина в квітні

Лин, незважаючи на весняне пожвавлення, все ще дуже обережний, тому снасть повинна бути відповідною. Лина в цьому місяці успішно ловлять на донні снасті, зокрема на фідер. Товщина волосіні може сильно варіюватися, головна вимога до неї — міцність і надійність. Найбільш важливим буде вибір повідка, в якості якого краще використовувати флюорокарбон, діаметром близько 0,3 мм і найбільшої з можливих, розривним навантаженням. Гачки також, бажано використовувати невеликі, до №10.

Насадки і підгодовування на лина в середині весни

Годівниці використовують невеликі, вагою до 100 грам, наповнені їжею рослинного походження з невеликим вкрапленням личинок і ароматизаторами. Склади домашньої підгодовування у кожного рибалки різні, новачкам же радимо використовувати професійну карповую прикормку перевірених часом брендів. В якості насадки можна використовувати пучок різних личинок: мотиля, опариша або невеличкого коника, проте краще за все будуть працювати бойли і pop-up і саме жовтого кольору. Часом личинки і бойли комбінують на одному гачку, що також є чудовим варіантом. Бажаємо вам приємно провести час на риболовлі. Ні хвоста, ні луски!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *