«Кавуська» — весело і смачно!

У Львові, як відомо, до кавової тематики відносяться дуже педантично і навіть зворушливо. Кожен вид кави, що з’явився на ринку, ретельно «розглядається» з усіх боків, вивчається гурманами, які проводять над продуктом всілякі досліди та експерименти. Така ситуація склалася історично. Регіон ввібрав в себе самі різні кавові культури і звичаї. Тому, львівську каву завжди вважався чимось незвичайним і захоплюючим.

Найкраще кофе молотый «Кавуська» — відмінний настрій!

Незважаючи на довгу і дуже цікаву історію розвитку кавоваріння в західному регіоні України, досвід створення розчинної продукту значно менше. Перш за все, це пов’язано з тим, що місцеве населення завжди більше схилялася до традиційних методів заварювання кави, що приносить задоволення не тільки від напою, а й безпосередньо від самого процесу створення маленького шедевра. Однак, перша поява унікального меленої кави, все-таки, створило деякий ажіотаж. Треба відзначити, що перші спроби створення меленого кавового продукту за старовинними рецептами відносяться ще до 70-х років минулого століття. Тоді було державне фінансування даного питання, але (как не странно) не було безпосередньо доброї кави. В результаті, виходив хоч і непоганий напій, але кавовим його можна було називати з великою натяжкою. Він включав в себе що завгодно, тільки не якісну каву.
Абсолютно поміняла ситуацію в країні торгова марка «Кавуська». Компанія взяла на озброєння кращі традиції заварювання сучасного варіанта кавового напою. Було закуплено найсучасніше обладнання, здатне якісно і оперативно проводити складні процеси обсмажування, обробки, сушіння та створення купажів. Ситуація з «історичним» кави стабілізувалася дуже швидко, ніж регіон, багато в чому, зобов’язаний чудовим професіоналам в кавовій області, які вже довгі роки творять чудеса смаку на Україні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *