Кардшаринг

Кардшаринг дозволяє дивитися декільком користувачам одночасно будь-які закриті супутникові канали: щоб розкодувати ці канали потрібна одна офіційна карта доступу, яка розташовується на лучший кардшаринг сервер. Шаринг зручний тим, що ключі до карт супутникового роздають по інтернету. Це чудова можливість забезпечити якісний доступ до десяткам платних телеканалів і дивитися популярні світові новини, розважальні шоу, музичні, політичні та спортивні передачі зі значною економією коштів.

Кардшаринг дозволяє клієнту отримати доступ до перегляду супутникових передач за мінімальні гроші. Це великий вибір будь-яких супутникових каналів з низькою абонентською платою.
Шаринг забезпечує високу якість трансляції при скромному витраті інтернет-трафіку.
Вибір супутникових каналів можливий після тестового підключення: клієнт сам зможе визначити кількість каналів для перегляду і замовити для себе і своєї сім’ї найпотрібніші.
Будь надійний кардшаринг увазі стабільну технічну підтримку: фахівці не тільки допомагають налаштувати обладнання належним чином, а й надають консультації з приводу подальшого користування доступом до супутникового ТБ.
Користувач має можливість оплачувати послуги кардшарінга за допомогою будь-яких зручних способів оплати. Це швидкі платежі через банківські карти, електронні гаманці, білінгову систему.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *