Пункт приема металлолома Севастополь

Сьогодні поширеним видом діяльності у Севастополі, стає робота, яка передбачає здачу і переробку вторсировини. Все частіше зустрічаються фірми і компанії, які здійснюють прийом металобрухту в місті Севастополь.

Металобрухт – залізний непотріб, який раніше був використаний в повсякденному житті, але з-за непридатності не може виконувати основні функції і тому ставитися до металевого «сміття». Металобрухт може бути з різних металів, таких як залізо, алюміній, мідь. У нас найкращій пункт приема металлолома Севастополь

При великому накопиченні металевого брухту, відбувається вивіз металобрухту в Севастополі, на утилізацію або на переробку. Саме другий процес дає металевим «відходів» друге життя. З нього випускають нові вироби з металу.
Основні види прийнятого металобрухту — Севастополь

Виділяють такі групи металобрухту: чорний, кольоровий і коштовний.

До чорного металобрухту належать вироби, які складаються із заліза, чавуну або нержавіючої сталі. Кольоровий металобрухт складається з мідних, алюмінієвих, свинцевих, магнієвих і титанових виробів, що стали непридатними.

За групу дорогоцінних металів назва говорить сама за себе.

Представниками цієї групи є благородні метали, наприклад, золото, срібло, платина.

Ще металобрухт класифікують за розміром б/в виробів: великий лом і дрібний лом.

До великого лому відносять автомобільні корпусу, матеріал для обшивки вагонів. До дрібного металобрухту належать: дрібні відходи, отримані в результаті металообробки.

В відповідності з напрямками його первинного використання металобрухт поділяють на промисловий і побутовий.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *