Набори торцевих головок

Набори торцевих головок миол 58-100 складаються або ж тільки з головок, або ж включають в набір головки з посадковим квадратом, кардан, трещетка і комірець. Інструменти вказуються в дюймових або метричних розмірах. Там, де накидні і ріжкові ключі марні в роботі, застосовують набір торцевих головок. Торцева головка краще контактує з кріпленням і тим самим зменшує ризик «злизування» головки при відкручування кріпильних елементів. Купити набір ключів і торцевих головок недорого можна на нашому сайті.
Торцеві головки в наборах зручний інструмент для ремонту і обслуговування автомобілів. Вони дають можливість без додаткового праці впоратися з відкручуванням гвинтів і гайок будь-якої складності. А так же всіх інших кріпильних елементів, розташованих в тому числі не під прямим кутом і в незручних для роботи місцях. Іржаві і застарілі елементи з’єднань теж не є проблемою для роботи з набором торцевих головок.
В якості приводу використовується трещёточний механізм. Цей позитивний фактор впливає на збільшення продуктивності праці і оберігає від стискання затиску. Особливе значення має товщина стінки головки. Для роботи вказуються її максимальні і мінімальні розміри. Стінка головки призначена витримувати максимальний крутний момент з роботі з гайкою. Якщо гайка на довгих шпильках, тоді застосовуються торцеві головки подовженого типу. У важкодоступних місцях використовуються головки з вбудованим карданом. Завдяки їх меншим габаритам, якщо порівнювати з комбінацією окремо кардана і головки, з’являється можливість виконати важкодоступну роботу. Тріскачки для торцевих головок мають храповий механізм і розміри за типами: 24, 48, 72 зуба. Більше число зубів зменшує вільний хід трещотки, менше число зубів позначає більш потужну і надійну трещетка. На більш повний набір головок торцевих ціна вище. Кожна фірма, що випускає набори торцевих головок, має в марці товару індивідуальні особливості та новаторства

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *