Samsung Galaxy S8 Plus

«Легендарний бренд запускає нового фаворита!» — так жовта преса характеризує лінійку смартфонів Samsung Galaxy S8 Plus https://stylus.ua/smartfony-i-mobilnye-telefony/lineyka:galaxy-s8-plus_proizvoditel:samsung/. І справді, вміння девайса сміливо можуть замінити половину фізичних і розумових дій, необхідних у житті. Крім установки в смартфон найпотужнішого заліза, виробник подбав про те, щоб гаджет і зовні виглядав ефектно: стильний, насичений, елегантний і витончений — мрія будь-якого перфекціоніста.

Закрийте очі і уявіть ваш ідеальний смартфон. Яким ви його бачите? Тонкі грані, що обрамляють дисплей, витонченість фактури і звір, що ховається під оболонкою? Цим уявленням в повній мірі відповідає даний смартфон, але ціна Samsung Galaxy S8 Plus символічної назватися не може, тому дозволити собі опанувати цим твором мистецтва зможе далеко не кожен.

Смартфон Samsung Galaxy S8 Plus має незвичайну конфігурацію, виробник практично прибрав бічні кордону, що дозволило збільшити діагональ екрану. Тильна сторона девайса виконана в матовому відтінку. Варіація квітів така: золотий, сірий, чорний. Кожен з них виглядає дуже ефектно.

На задній кришці розмістилася камера зі спалахом. Якщо порівнювати її габарити з попередньою моделлю, то вона виглядає компактніше і практичніше, так як об’єктив займає меншу площу. Хоча, відверто кажучи, кількістю мегапікселів анітрохи не поступається.

Праворуч можна побачити сканер відбитка пальця. Знову-таки, в зв’язку з відсутністю будь-яких кнопок на фронтальній стороні, датчик був перенесений на такого ж зручне місце, що не утруднює його застосування. Центр задньої кришки незмінно займає логотип компанії. Стандартні роз’єми знайшли своє місце на нижній панелі, а елементи управління Самсунг Галаксі S8 Плюс розташувалися з боків.

Хотілося б яскравіше висвітлити «фішки» гаджета. У верхній частині передньої панелі є фронтальна камера. Особливістю цього девайса став додатковий «вічко», який дасть вам можливість здійснити вхід без пароля завдяки пізнанню рис обличчя або, власне, очі. Так само, поряд з двома об’єктивами є датчики і розмовний динамік. У нижній частині можна побачити сенсорні кнопки «Додому, Назад, Меню», що розташовані прямо на дисплеї.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *