Догляд за людьми похилого віку з обмеженими можливостями

Рекомендуємо вам зробити життя родичів тихою, спокійною і безпечною, тому доручіть турботу про літню людину нашим грамотних фахівців. За допомогою будинку престарілих для лежачих ви позбавите як його, так і себе від з’являється почуття провини і постійної тривоги.

Наш недорогий пансіонат для лежачих хворих пропонує правильный уход за лежачими больными. Сучасне обладнання та меблі, які можна встановити вдома, значно полегшують стан людей і дозволяють змінювати положення їхніх тіл шляхом перевертання. Постояльці проживають в комфортабельних кімнатах з встановленим телевізором. Також в будинку для літніх людей для лежачих їм доступна можливість заняття улюбленим заняттям.

У нашому платному пансіонаті призначеному для розміщення лежачих клієнтів, надаваними послугами є:

• виконання лікарських призначень;

• консультації висококваліфікованих медичних фахівців будинку престарілих для лежачих;

• виконання реабілітаційних і зміцнюють здоров’я процедур;

• щоденний ретельний догляд;

• заміна натільної і постільної білизни;

• надання допомоги при харчуванні в будинок престарілих для лежачих;

• організація пізнавального для пацієнтів дозвілля;

• проведення свят і культурних заходів.

За низькою ціною ми оперативно організуємо для нерухомих хворих їх комфортну швидку перевезення. Процес транспортування до будинку престарілих для лежачих проводиться на автомобілі з встановленим новітнім обладнанням в обов’язковому супроводі кваліфікованого працівника.

У кожній з просторих і затишних кімнат будинку престарілих для лежачих людей похилого віку встановлена ​​тривожна кнопка для швидкого виклику персоналу, тому співробітники оперативно реагують на сигнал і готові до надання медичної допомоги.
Близьким і родичам є відвідування хворих у найзручніший і відповідний час. За домовленістю їм може бути повідомлена інформація про стан здоров’я родича за вказаною на нашому сайті телефону. Ми забезпечимо за недорогою ціною найдостойніші умови проживання, гігієнічний догляд за лежачими хворими в нашому будинку для літніх людей для лежачих в найскладніший їх життєвий період.

Звертайтеся в будинок престарілих для лежачих в Московській області за наданням висококваліфікованої допомоги! Ми будемо раді вам допомогти!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *