Будинок для людей похилого віку

Наш сучасний пансіонат в повній мірі забезпечує необхідні умови для проживання, ефективного лікування і виконання догляду за пацієнтами зі слабким здоров’ям. Сьогодні відсутня необхідність в розмові про той факт, що економія грошей на близьких, які втратили можливість самостійної турботи про себе, є неправедним справою. У нас на подібні послуги, що надаються в даний час встановлені досить прийнятні ціни. При наданні таких послуг, як догляд за літніми хворими, обов’язково враховуються всі отримані рекомендації важливого медичного характеру.

У затишному просторому дом престарелых існують всі умови для високоякісного догляду, а також створення схожою на домашню внутрішньої атмосфери, грамотна організація відповідних умов для проживаючих підопічних, які перебувають в літньому віці:
· Добрі, турботливі, дуже уважні грамотні доглядальниці, що забезпечують постійне надання допомоги і догляд, організація цілодобового моніторингу;
· Високоякісне обслуговування, що здійснюється висококваліфікованими медичними фахівцями;
· Правильно підібране харчування з обов’язковим урахуванням складеного меню;
· Обов’язкове виконання щоденних гігієнічних водних процедур, лікувальна і відновна фізкультура, можливість спілкування зі своїми підопічними;
· Вчинення прогулянок на вуличному повітрі;
· Надання кваліфікованої психологічної підтримки хворому і при необхідності його рідним;
· Грамотна організація вільного часу і дозвілля, наприклад, ігри, книги і кросворди, організоване проведення веселих свят і різних заходів.

У нас є все необхідне для створення зручностей літній людині. Нашими гостями особливо цінується можливість занять на спортивних тренажерах з відповідною навантаженням, яка є оптимальною для організму такого віку.
Погодьтеся, що це є важливим у важкій ситуації, що виникла. У нас пацієнти спілкуються між собою, постійно підтримують один одного, зустрічаються з родичами і друзями, своєчасно отримують консультацію або ж просто розмовляють про наболіле з нашим психологом.

Ми завжди прийдемо на допомогу в дуже важкі життєві періоди до вас, вашим родичам і дуже близьким людям! Запрошуємо в наш будинок по догляду за людьми похилого віку!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *