Оренда байків

Перевірені ренти на Самуї

Трохи перевірених рент від місцевих експатів. Чесно кажучи, я сам не стикався особисто з проблемами аренда байков на самуи. Та й знайти оренду не складно, якщо, звичайно, ви не Забур кудись глибоко. Наприклад, ми жили на Банг За і там контор зовсім небагато, тому вони лупили ціни, що не торгувалися, і часом хотіли паспорт в заставу. Але варто поїхати на Маєн, Бо пхут, Чавенг і Ламай, і там вибір вже ого-го.

В районі Чавенг, прокат при гестхауса, власник якого італієць. У нього ще є піцерія в тому ж районі.
На Чавенг, в кінці дороги oneway, у непальців
На Банг По, навпроти готелю The Sea
На Лама, кільцева дорога, через дорогу від Bangkok Bank, там же продають квитки на автобуси і човни, табличка Tourist Information на склі
На Маенаме, між 7 і 5 сойки, з боку моря є два рента, які точно не просять в заставу паспорт
на Маенаме, перед самим поворотом до готелю Флорист ресорт, поруч з лотком де продають шийки і кави, там же стоять пральні машини в глибині, а поруч з ними під дахом стоять штук п’ять байків, на них табличка «For rent» і номер телефону.
На Маенаме на Walking Street близько колишнього пірсу.

Вартість оренди байків на Самуї

В цілому можна розраховувати на 200-300 бат / добу при короткостроковій здачі, і на 3000-3500 бат при помісячною за Хонду Клік 125. PCX на місяць зазвичай здають десь за 5000 бат і 500 бат / день. Ціни вказав орієнтовні, тобто вони можуть і відрізнятися, але я б Клік не брав би дорожче 250 бат / добу, це буржуйство, нехай лісом йдуть.

Окремо я ще писав про оренду машини на Самуї, брав кілька разів і у декількох людей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *