Існує тільки одна подорож по річці, яка за два тижні здатна гарантувати відвідування одинадцяти європейських країн. На такі чудеса здатні круїзи по Дунаю. Ця повноводна ріка є другою в Європі, по довжині, після Волги. Вона протікає по території України, Румунії, Хорватії, Югославії, Австрії, Словаччини, Болгарії, Німеччини та Угорщини. Витоки Дунаю знаходяться в відрогах Шварцвальда, а дельта в Чорному морі.

Речные круизы по Дунаю припускають великий вибір європейських портів відправлення, але самим раціональним є відплиття з українських берегів. Це правильне рішення як в географічному, так і в економічному сенсі. Побачення з європейськими пам’ятками особливо приємно, коли живеш на борту сучасного, комфортабельного лайнера, що є невід’ємною частиною твого власного країни.

Справжньою перлиною, кращою прикрасою річкових берегів є чотирипалубних теплохід «Україна». Подорож на ньому залишає незабутні враження, тому що це відмінний готель, по своїй суті. Два бару, панорамний ресторан, масажний кабінет, салон краси і басейн на додачу — різниці з готельним наземним сервісом немає, як не шукай. Шість категорій кают здатні задовольнити можливості всіх бажаючих пройти по водам Дунаю.

Семиденну подорож по трьом країнам обійдеться від 550 до 1300 євро, цінові категорії дійсно припускають вибір. Європейська кухня, яку готують кухарі «Україна» задовольнить побажання будь-якого гурмана і змусить гірко пошкодувати всіх, хто відправиться в цю подорож, будучи на дієті.

Круїзи з Ізмаїла по Дунаю планують відвідування Румунії, Болгарії та Сербії і дуже підходять для теплих пір року. Хоча відвідування Белграда, міста, який за три тисячі років існування руйнували тридцять дев’ять разів, і саме тому його забудова унікальна, цікаво в будь-який час року.

Круїзи по Дунаю з Одеси трохи відрізняються маршрутом: «Україна» заходить в Ізмаїл, але не пришвартовується в румунських портах, приділяючи більшу кількість часу болгарським берегів.

Європейський круїз, абсолютно підходить для всіх сезонів, починається з баварського міста Пассау. У цьому круїзі заплановано трьох європейських столиць — Братислави, Будапешта і Відня та угорського Есетергома, колиски мадярської монархії і державності. Відвідування кожного порту в цьому круїзі гарантує незабутні враження, але дуже важливо не пропустити річкову прогулянку нічним Будапештом.

Екскурсійний вибір в будь-якій подорожі по цій річці настільки широкий, що варто вирушати в круїзи по Дунаю двічі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here