Люстри та світильники на замовлення

Перше, з чим необхідно визначитися — це розмір люстри, який безпосередньо залежить від обсягу освітлюється простору і висоти стелі в приміщенні. Якщо кімната має низьку стелю, від 2,5 м і нижче, то краще придбати стельову люстру, підстава, якою безпосередньо кріпиться до стелі. Для приміщень з високою стелею буде гармонійно виглядати підвісна люстра, де довжину підвісів коригують залежно від висоти приміщення. Необхідна ступінь освітленості приміщення — це розрахункова величина, що залежить від загального об’єму приміщення і кількості та виду джерел світла. Тут варто врахувати, що лампи розжарювання, люмінесцентні лампи і світлодіодні лампи мають різну інтенсивність світлового променя. Ще один важливий фактор — це дизайн люстри. Невдалий підбір люстри здатний «звести нанівець» всю роботу дизайнера, і навпаки, люстра, і супутні їй, освітлювальні прилади, грамотно підібрані під стиль приміщення, створять сприятливий фон, що підкреслює достоїнства дизайнерського стилю. Придбати гарну люстру можна на на amaister.com.ua/chandeliers.

Тип кріплення
Якщо Ви володар невеликої кімнати з невисокою стелею вибирайте люстру з стельовим кріпленням, якщо ж в Ваше приміщення має високу стелю можна придбати підвісну люстру з регульованою висотою підвіски.

Кількість лампочок (плафонів)
Вибирайте виходячи з Ваших побажань. Подобається направлене світло? — Тоді Вам підійдуть люстри з невеликим (від 1-го до 5-ти) кількістю плафоноф. Якщо ж Ви плануєте створювати різні світлові ефекти, то Вам краще купити люстру з великою кількістю ламп.

Вид цоколя
Вибираючи люстру, зверніть особливу увагу на цоколь, яким вона оснащена. Він обов’язково повинен відповідати цоколю того типу ламп, які Ви плануєте в нього помістити. Якщо ж люстра вже оснащена лампами зверніть увагу на можливість їх окремого придбання (чи не занадто вони дорогі і дефіцитні). Адже іноді набуваючи люстру з незвичайним цоколем можна зіткнутися з проблемою заміни ламп. Будьте уважні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *