Щоденники та блокноти

Для оперативного виробництва фірмових блокнотів наші фахівці використовують більш дорогі матеріали, виготовляючи VIP-обкладинки. Такі матеріали як натуральна шкіра або дорогий шкірозамінник надають нові можливості дизайну.

Ні для кого не секрет, що будь-які вироби з натуральної шкіри практичні і довговічні, вони мають презентабельний вигляд і чудово підійдуть для подарунка діловому партнерові.

Компанія Sharkart готова виготовити ексклюзивні VIP handmade блокнот з обкладинкою зі шкіри. Такі щоденники можна прикрасити печаткою, різного роду текстильними елементами, тисненням фольгою, фігурною порізкою або холодним тисненням. Байдужих до такого стильному і красивому подарунку не буде.

Щоденники та блокноти з натуральної шкіри — солідний подарунок чоловікові або жінці, близького друга або колеги по роботі, а також самому вибагливому начальнику. Якісні блокноти оптом друкарня друкує за вигідною вартості sharkart.com.ua.

Вони прикрасять робочий стіл і стануть корисним предметом для зберігання інформації. Крім блокнотів ви можете замовити шкіряні сувеніри, текстиль з логотипом, парасолі і кепки, а також VIP-подарунки для своїх співробітників.

Як ми змогли переконатися — щоденники є потрібною річчю в робочому процесі, тому ними користуються і начальники, і рядові співробітники. Але який щоденник краще вибрати? Багато наших клієнтів вважають за краще датовані щоденники під замовлення з нанесенням логотипу їх фірми. Туди можна вносити будь-яку важливу інформацію і зберігати дані про важливі зустрічі, факти та події по днях.

Ви можете записувати все найнеобхідніше, робити нотатки, планувати на кілька тижнів або місяців вперед, накидати різні схеми і вести підрахунки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *