Мікроблейдінг

Час не стоїть на місці, і настільки популярний класичний татуаж брів поступово змінюють нові техніки, наприклад, такі, як ручне мікропігментування, пудровий і тіньовий напилення. Мікроблейдінг брів.

микроблейдинг і пудрове напилення брів також відносяться до татуажу, або перманентного макіяжу, тобто під шкіру вводиться пігмент. Але спосіб введення пігменту відрізняється, за рахунок чого і результат виходить більш «живою», природний.

Так, для ручного мікропігментування, яке ще називають мікроблейдінгом (від англійського слова blade — лезо) або реконструкцією брів 6D, використовується інструмент, який зовні нагадує кулькову ручку, в який вставляються насадки у вигляді плоскої пензлика, що складається з найтонших голок. Товщина цих голок — всього 0,18 мм, розташовані вони під певним кутом. Це дозволяє майстру промальовувати настільки тонкі лінії, що на вигляд їх майже неможливо відрізнити від справжніх волосинок. Схема, за якою промальовувалися лінії, максимально близька до напрямку росту справжніх волосся.

«Якщо порівнювати з класичним татуажем, який робиться за допомогою машинки, то в цій техніці відсутня вібрація, що зводить до мінімуму травматизацію шкіри і, як наслідок, сильно скорочує період відновлення. Крім того, пігмент не проникає так глибоко — з одного боку, це робить результат менш довговічним, з іншого — дозволяє домогтися більш природного вигляду брів і виключає радикальну зміну відтінку, що часто трапляється після машинного татуажу », — розповіла« Ракурс »Оксана Мерзликина, фахівець з ручного мікропігментірованіе.

Пудрове напилення робиться за допомогою апарату, проте техніка також істотно відрізняється від класичного татуажу. По суті, це растушевка пігменту в верхньому шарі епідермісу — без суцільної грубої заливки. Виглядає це так, як ніби брови підфарбовані м’яким олівцем або тінями — вони стають об’ємними і ніжними. Особливо актуальна ця техніка для блондинок.

Іноді волоскові татуаж і напилення поєднують, що забезпечує максимальну природність, особливо якщо рідні брови занадто рідкісні або тонкі.

Плюси і мінуси

Треба розуміти, що чим більше у вас на бровах рідних волосків, тим природніше буде результат.

«Так, мікроблейдінг дозволяє промальовувати кожну волосинку, але якщо це буде просто малюнок на голій шкірі, результат буде гірше, — каже Оксана. — Тому, наприклад, я не рекомендую сліпо слідувати моді на широкі брови. Бажано, щоб пігмент не виходив занадто далеко за природні межі ».

На відміну від класичного татуажу, за допомогою якого брову можна намалювати на будь-якому місці, навіть при відсутності волосся, мікропігментірованіе орієнтоване на натуральність, тому тут збільшується залежність від вихідних даних. Але зате в результаті ви отримаєте не намальовану лінію на обличчі, а ефект декоративної косметики.

При мікроблейдінге пігмент під шкірою тримається менше, ніж при звичайному татуаже. Так, в залежності від індивідуальних особливостей результат збережеться приблизно 10-18 місяців, тоді як при апаратній татуаже — до трьох або навіть п’яти років. При цьому колір буде поступово вигоряти, але не змінить раптово відтінок, наприклад, з коричневого на помаранчевий або з чорного на синій.

процедура

Нанесення ручного татуажу займає в середньому близько двох годин. Спочатку майстер повинен розповісти про всі нюанси, вислухати побажання клієнта, після чого приступити до промальовуванні форми олівцем. Це може зайняти досить багато часу, і нехтувати даним етапом не варто, адже контур стане основою брів, з якими ви будете ходити не місяць і не два.

Далі на брови наноситься місцева анестезія, а потім починається сам процес прорісовиванія волосинок. Як правило, серйозного дискомфорту він не доставляє, відчуття цілком толерантні.

Спочатку вам може здатися, що брови темнуваті, проте приблизно через тиждень, після повного загоєння, інтенсивність кольору зменшиться відсотків на 30.

Через 4-6 тижнів необхідно буде зробити корекцію, в ході якої майстер може трохи змінити колір на більш темний при необхідності, а також заповнить прогалини, якщо вони будуть. Корекція — етап обов’язковий, ні в якому разі не можна його ігнорувати.

Підводні камені

«Всі люди різні, а тому гарантувати результат на 100%, як би цього не хотілося, просто неможливо, — попереджає Оксана. — У деяких організм приймає пігмент добре, у інших — відторгає щосили. Крім того, результат залежить від способу життя, клімату, догляду та навіть від типу шкіри — на жирної і пористої пігмент тримається гірше. Цей майстер може і повинен зробити гарний малюнок і пояснити, як доглядати за бровами після процедури, але є багато речей, які від нас не залежать ».

Слід бути готовим до того, що після першої процедури пігмент може вимитися досить сильно. Саме тому необхідна корекція.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *