iPhone

iPhone набагато легше продати
Знову ж таки, це факт! Продати iPhone в будь-якому стані легше, ніж будь-який інший смартфон в такому ж стані. Найчастіше, на продаж iPhone йде від декількох хвилин до одного дня. Іноді, якщо ви не поспішайте, є сенс продавати дорожче, ніж інші, особливо, якщо у вас хороший стан пристрою. У випадку з іншими смартфонами доведеться або виставляти невелику вартість, або довше чекати покупця.

Для iPhone випущено і випускається дуже багато аксесуарів
Причому самих різних, не тільки кейсів і чохлів. Іграшки, камера-кити, стенди, штативи, кейси з акумуляторами, геймпади, алкотестери, музичний еквіпмент і купа інших корисних і не дуже фішок. Ні для одного іншого смартфона в історії не було випущено і половини всього того, що є для будь-якого iPhone. Наприклад, багато музикантів юзают аксесуари iRig. Я використовую такий, щоб підключити iPhone або iPad до міді-клавіатурі, наприклад. Але навіть якщо вам це все не потрібно, у вас завжди буде можливість вибрати з великої кількості різних чохлів. Я тільки недавно знайшов для себе ідеальний, який, до слова, випускається тільки для деяких моделей смартфонів. Але iPhone в їх числі є завжди. Якщо ви шукаєте iphone x характеристики заходьте на наш сайт stylus.ua.

В iPhone з коробки вже є все необхідне
Звичайно, це дуже умовний плюс на користь iPhone, тому що на багатьох Android-пристроях теж встановлено все, що може знадобитися. Але гарантій немає, тому що в голом Android немає тих же заміток. А ось логічність встановленого з коробки софта в iPhone, все ж, краще. Наприклад, у недосвідченого користувача можуть виникнути питання, чому в новому смартфоні на Android відразу два стандартних поштових клієнта, два браузера і так далі. З iPhone таких питань не виникне.

iPhone не старіє так, як інші смартфони
Цей пункт важливий для трохи аномальних людей, частіше гиків. Коротше, він дуже важливий для мене особисто. Уявіть, що ви тільки що придбали автомобіль, а через місяць у продажу з’являється його рестайлинговая версія і коштує вона стільки ж, або дешевше! Капец неприємно, адже можна було трохи почекати і купити краще. Ось так буває і з Android-пристроями. Ви купуєте свіжоспечений флагман, а через місяць якийсь інший бренд, нерідко китайський, випускає смартфон, який рве його по всіх фронтах, причому який і дешевше. Мене це тупо коробить, відповідаю! А iPhone — це як окремий всесвіт.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *