Чоловіча зачіска

Чоловіча зачіска на коротке волосся може бути представлена в різних варіантах. Зараз чоловічі стрижки набувають якусь індивідуальність, тому доводиться додавати нові елементи і навіть придумувати нові стрижки.
Короткі стрижки досить зручні, не потрібно витрачати величезну кількість часу на укладку. Найпростішим варіантом є звичайна спортивна модель, яка вимагає мінімального догляду.

Усе про чоловіча борода ви дізнаетесь на сайті http://zirulnik.com/.

«Томбо» або «боб», який став вдосконаленим, демонструє мужність. Максимальна довжина волосся становить не більше 7 см. Робити контури строгими не потрібно, тут можна проявити фантазію. Коротка чубчик або асиметрія додає динамічності.

«Мілітарі» — ця зачіска на увазі коротку стрижку, майже армійську, але при цьому повинна бути чубчик, зачесане назад. Образ стає агресивним і впевненим. Варто знати, що такий варіант стрижки підходить тільки для мужніх людей.
Стильні чоловічі зачіски для коротких волос не втрачає свою актуальність вже досить довго. Найкраще робити таку стрижку молодим людям, у яких волосся жорсткі. Зверху волосся потрібно профілювати, а з боків постригти коротко. Але найкраще отримати консультацію, якщо ви хочете зробити таку стрижку. Так, наприклад, в барбершоп http://zirulnik.com/ вас проконсультують і підберуть правильний варіант стрижки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *