Розетка двойная

Розетки двойные купить і вимикачі є найважливішим елементом будь-якої електричної мережі в будинку. Вони не тільки виконують комутаційну роль і служать для підключення електропобутових приладів, але також є предметом інтер’єру.

Розетка двойная купить — двопозиційний комутаційний апарат з нормально — розімкнутими контактами, призначений для включення і виключення, роботи в електричних мережах з напругою до 1000 вольт, що не призначений для відключення струмів короткого замикання, що не має камери для згасання дуги. розетка двойная купить. Є апаратом ручного управління.

Розетка двойная купить бувають захищеними від пилу, вибуху, попадання вологи, такі як LEGRAND QUTEO. Вони мають певну конструкцію, ступінь захисту, кліматичне виконання, спосіб установки (зовнішній або внутрішній), матеріал контактної групи. Все це визначається виробником залежно від конкретної моделі.

Застосовуються розетки двойной купить для включення і виключення освітлення (світильників, люстр, бра). Для цієї ж мети випускаються вимикачі з плавним управлінням рівня освітленості: светорегулятори, димери, тримери.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *