Osmocote Exact забезпечує рослини поживними речовинами, включаючи мікроелементи, протягом усього періоду росту.

Виділення поживних речовин Osmocote Exact точно відповідає вимогам рослин, що дозволяє бути цього препарату не тільки ефективним, але і дуже безпечним. Завдяки унікальній технології і строгий контроль якості кожна партія Osmocot Exact містить гранули однакової якості, з однаковим співвідношенням поживних речовин і однаковою тривалістю дії.

Добрива з різною тривалістю дії промарковані різними кольорами, щоб добрива можна було розпізнати навіть після внесення. Osmocote Exact Standard доступний з тривалістю дії від 3-4 до 12-14 місяців. Придбати удобрения для газона можна на сайті http://engo.com.ua.

Кожна гранула покрита органічної напівпроникноюоболонкою (на зразок мембрани) з біорозкладаної смоли, отриманої з рослинних жирів і полімеру. Після внесення Osmocote вода проникає через напівпроникну оболонку і починає розчиняти поживні речовини всередині гранули. Виділення поживних речовин починається після їх розчинення завдяки різниці в осмотичний тиск. Після чого рослина здатна засвоювати поживні речовини. Загалом, добриво починає діяти протягом 1-2 тижнів, що залежить від тривалості добрив.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here