Osmocote Exact

Osmocote Exact забезпечує рослини поживними речовинами, включаючи мікроелементи, протягом усього періоду росту.

Виділення поживних речовин Osmocote Exact точно відповідає вимогам рослин, що дозволяє бути цього препарату не тільки ефективним, але і дуже безпечним. Завдяки унікальній технології і строгий контроль якості кожна партія Osmocot Exact містить гранули однакової якості, з однаковим співвідношенням поживних речовин і однаковою тривалістю дії.

Добрива з різною тривалістю дії промарковані різними кольорами, щоб добрива можна було розпізнати навіть після внесення. Osmocote Exact Standard доступний з тривалістю дії від 3-4 до 12-14 місяців. Придбати удобрения для газона можна на сайті http://engo.com.ua.

Кожна гранула покрита органічної напівпроникноюоболонкою (на зразок мембрани) з біорозкладаної смоли, отриманої з рослинних жирів і полімеру. Після внесення Osmocote вода проникає через напівпроникну оболонку і починає розчиняти поживні речовини всередині гранули. Виділення поживних речовин починається після їх розчинення завдяки різниці в осмотичний тиск. Після чого рослина здатна засвоювати поживні речовини. Загалом, добриво починає діяти протягом 1-2 тижнів, що залежить від тривалості добрив.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *