Лак для ногтей

Бездоганний манікюр — візитна картка будь-якої жінки, лак для ногтей, яка стежить за собою. За допомогою спеціальних інструментів і лаків можна навіть в домашніх умовах зробити нігті ідеальними. Величезний асортимент кольорів та фактур засобів, який пропонують магазини, дозволить реалізувати будь-які ідеї в сфері нейл-арту.

Пропонуються наступні найцікавіші варіанти лаків:

класичні матові;
з перламутровим ефектом;
кольорові або прозорі з блискітками;
порцелянові, що утворюють при висиханні спеціальні тріщинки;
хамелеони, що міняють колір залежно від освітлення;
акварельні, що володіють ефектом непросохлі покриття;
Dance Legend, що змінюють відтінок при неоновому освітленні.
Щоб манікюр довго тримався, необхідно використовувати лак для ногтей інші засоби. Це база, яка наноситься на поверхню нігтя першої, а також закріплювач, який використовується в якості фінішного шару.

Вибір лак для ногтей

Перед покупкою лак для ногтей необхідно вивчити склад і уважно оглянути флакончик. Варто звернути увагу і віддати перевагу флакону правильної форми з плоским і широким дном. Пляшка з вигинами — не найкращий варіант, оскільки в ній можуть накопичуватися лак і блискітки. Зверніть увагу на пензлик: ворсинки повинні бути рівними і добре зібраними разом. Оптимальна довжина кисті — коли вона практично доходить до дна пляшки, але не стосується його. Лак для ногтей відомих брендів часто мають всередині флакона металеві кульки, які при збовтуванні не дають йому застоятися.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *