iPhone X

iPhone X по-справжньому інноваційний пристрій нового покоління. Компанія вперше за довгий час змінила дизайн смартфона, відсутність рамок на додаток практично повністю скляного корпусу з шикарним дисплеєм, названим Super Retina який ще яскравіше і більш насиченим своїх попередників. Наявність швидкої зарядки і найголовнішою «інноваційної» розробкою, яка, за словами компанії, випередила на кілька років своїх конкурентів — вельми точний сканер особи Face ID. Купити iPhone X можна всього в двох кольорах: сріблястий і чорний. Говорячи про квіти, варто згадати, що фарба наноситься в 7 шарів методом вакуумного напилення для придбання необхідного відтінку. Смартфон виконаний за стандартом IP67, що дає йому захист від води і пилу.

Що відразу кидається до уваги, так це повністю скляний корпуc. Виконано скло з міцного матеріалу, яке захищає рівна, 4 міліметрова рамка, що разом з вирізом для камер, має діагональ 5,8 дюймів з роздільною здатністю 2436х1125, при всьому цьому займаючи 82% всієї лицьової частини смартфона. Частина, що залишилася «чорна смуга» помістила в собі: динамік, датчики наближення і зовнішньої освітленості, ІК камера і випромінювач, проектор точок і, звичайно ж, фронтальна камера з 7 мегапікселямі.

Більш детальніше про iPhone X ви можете дізнатися на сайті https://bigmag.ua/iphone/iphone-x/.

Для порівняння, дисплей Samsung Galaxy S8, займає 83,2% основної частини. Також варто згадати про відсутність сканера відбитка пальця. На зміну йому прийшов сканер особи Face ID. Більш вдосконалений і точний сканер, на відміну від сканера на все тому ж вищезгаданому флагмані Galaxy S8, сканує при будь-якому освітленні і завдяки тому, що проектує на обличчя більш 30000 точок невидимих оку, унеможливлює обдурити сканер фотографією як це можливо в самсунговскіе флагмані. Більш докладно про сканер далі.

Не минуло й повз очі відсутність кнопки «Home», компанія Apple на заміну їй, пропонує управляти системою за допомогою свайпов (рухів пальців). Не будемо забувати також про інтелектуальний помічника Siri, тепер виклик, якій повісили на утримання кнопки харчування. Завдяки технології розпізнавання осіб TrueDepth, можна прикріплювати анімовані емоджі, в основі яких виступає особа користувача. Досягається це не без участі нового процесора А11, який розпізнає міміку 50 лицьових м’язів. Штука кумедна і користувачі напевно оцінять це належним чином. Говорячи про розміри, ми маємо смартфон трохи більше iPhone 7 і трохи менше iPhone 7 plus.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *