Фуршет на теплоходе

Банкет-фуршет зазвичай організовують, коли в порівняно обмежений час необхідно прийняти велику кількість гостей. Назва «фуршет» походить від французького «а-ля фуршет» (fourchette), що означає «на виделку», оскільки основним робочим інструментом під час їжі є закусочна виделка.

Фінгер фуд

Приготуйте побільше різноманітних закусок в стилі «Фінгер фуд» — канапе, маленьких тарталеток і всього того, що можна з’їсти за один укус. Така їжа на фуршетном столі буде однією з найпопулярніших, а також не заважатиме спілкуванню гостей один з одним фуршет на теплоходе.

напої

Для сервіровки напоїв потрібно красиві графини, пляшки або лімонаднікі. Якщо напої на столі прозорі або напівпрозорі, то можна в графин / пляшку / лімонаднік додати кілька гілочок свіжих трав або часточки цитрусових.

келихи

Підготувати побільше келихів і склянок під напої, так як, швидше за все, їх буде потрібно багато, адже зазвичай гості не п’ють з одного келиха весь вечір. Якщо ж ви хочете спростити цю ситуацію, то зробіть або купіть спеціальні ярлички різних кольорів, на яких можна буде написати своє ім’я. Або ж пропонуйте гостям вже готові, підписані, паперові склянки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *