Духи

Селективна, або нішева парфумерія створюється спеціально для тих, хто хоче бути унікальним у всьому і бажає носити дорогі натуральні аромати мас-маркету.
Селективна парфумерія духи купить позиціонується як продукція, призначена для вузького кола споживачів. Такі аромати практично не потребують реклами і виробляються обмеженим тиражем, часто з дуже рідкісних і дорогих інгредієнтів. Завдяки цьому у нішевих ароматів більш цікава структура і більшу різноманітність нот, серед яких зустрічаються абсолютно несподівані, наприклад, гриби з шампанським. Такі запахи не розраховані на широке коло споживачів. Якщо ви шукаєте де духи купить заходьте на наш сайт edp.by.

За селективної маркою зазвичай стоїть один висококваліфікований парфумер, який створює аромати, грунтуючись на свій смак. Крім того, виробники нішевих ароматів часто ведуть політику,духи купить згідно з якою аромати продаються тільки в концепт-сторах і не проникають у великі мережеві магазини косметики.

На жаль, селективна парфумерія теж не застрахована від підробок,духи купить особливо якщо це якийсь популярний продукт, наприклад, Gipsy Water від Byredo. Однак справжній цінитель легко зможе відрізнити справжній насичений аромат від підробки, а ось новачкові в світі селективних ароматів краще купувати парфум в перевірених магазинах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *