Тату машинки

Стиль тату Біомеханіка (Biomehanika) вперше заявив про себе на початку 80-х років двадцятого століття. На сьогоднішній день це одне з найпопулярніших напрямків у світі татуювань, що відрізняється своєрідним дизайном і неповторним змістом. Його особливість полягає в мудрому поєднанні живого тіла з чужорідними предметами, людської плоті з механізмами і конструкціями. Ідеєю перших біомеханічних татуювань стала ілюстрація процесу вивільнення механічних частин з шкірного покриву на різних ділянках тіла. Найбільш поширене втілення біомеханічного дизайну — зображення плоті, яку немов розривають металеві конструкції і механізми.

Біомеханічний стиль татуювання набув поширення завдяки одному з представників фантастичного реалізму Ганс Рудольф Ґіґер (Hans Rudolf Giger). Відомий швейцарський художник створив безліч надприродних образів і дизайнерських розробок, що знайшли своє застосування в фільмах з фантастичним сюжетом, зокрема, у фільмі «Чужий». Саме його мистецтво стало основою особливого стилю біомеханіки і зробило Гігера справжнім кумиром не тільки татуювальників, що спеціалізуються на біомеханічних татуюваннях, але і натхненником музикантів і киберпанков. Якщо ви шукаєте де тату машинки купить заходьте до нас на сайт larinna-shop.com.ua.

Татуювання в біомеханічному стилі — це демонстрація прихованого в людині потенціалу, його внутрішньої суті, а в деяких випадках — і його справжнього змісту. Застосування особливої ​​художньої техніки в промальовуванні всіх деталей татуювань дозволяє досягти поєднання тривимірності з гіперреалізмом і домогтися стилізації різних частин тіла під внутрішній устрій машин. Сюжетні лінії татуювань стилю Біомеханіка знаходять свій прояв у вигляді малюнків деталей машин, наскрізь проривали шкіру, або у вигляді інопланетних істот і персонажів фантастичних фільмів.

Спочатку татуювання в біомеханічному стилі зображувалися в темних відтінках, і були чорними або сірими. При цьому сам малюнок не був обтяжений особливим змістом і представляв собою змішання плоті з металевими конструкціями. Завдяки розвитку цього напрямку підхід до створення біомеханічних татуювань в корені змінився. Більш яскраве сприйняття навколишнього нас реальності та світу наших фантазій про те, що нас очікує в майбутньому, знайшло своє відображення в різнокольорових татуюваннях, наділених складними елементами і деталями, органічними лініями і особливим ритмом. Тепер біомеханічні татуювання по праву вважаються красивими, вишуканими і стильними.

Біомеханіка набуває все більшої популярності, її шанувальниками стають клієнти з усього світу. Татуювання в цьому стилі чудово виглядають на руках або плечах, заповнюючи малюнком всю руку або область до ліктя. Не менш ефектно вони виглядають на стегнах, литках і спині. Багато хто віддає перевагу розміщувати невеликі татуювання на грудях або плечах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *