УСТАНОВКА ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН

Плюси і мінуси УСТАНОВКИ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН В ЗИМОВИЙ ПЕРІОД
До істотних плюсів установки пластикових вікон взимку можна віднести низьку ціну цієї пропозиції в порівнянні з літнім сезоном. Якість роботи залишається стабільним, а ось сама вартість послуги може бути знижена до 20%.

Крім економії фінансових вкладень, Ви також економите на часі. Взимку попит на послуги такого роду стає істотно менше, відповідно, Ви можете бути впевнені в тому, що Вам не доведеться довго чекати виготовлення самих вікон і виїзду майстрів. Перенесення обумовленого часу установки можливий лише в разі низьких температур (від — 10 ° С). Такі погодні умови досить рідкісні для мегаполісу, а якщо похолодання і настало, воно триває всього кілька днів.

Ще одним важливим фактом, позитивно характеризує установку пластикових вікон ramen en deuren prijzen в зимовий період, є миттєве відображення всіх похибок виконаної роботи. Теплого літнього дня Ви цілком можете не відчути тонкий струмок повітря, що проникає в кімнату через неякісну ізоляції. Взимку ж найменший порив холодного повітря буде відмінно відчуватиметься, що дозволить моментально на місці усунути проблему. Перехід з теплої повітряної області в холодну завжди супроводжується випаданням конденсату, який також буде помітніше в зимову пору року, так як перепад температури буде істотно більше.

Монтаж пластикових вікон в холодну пору року проводиться із застосуванням спеціалізованих складів для утеплення та герметизації отворів — зимова монтажна піна, яка має іншу якісну структуру, ніж звичайна, річна, і надійніше закладає всі, навіть найдрібніші щілинки.

Як бачите, плюсів досить багато. Але в кожній бочці меду повинна бути ложка дьогтю. У нашому випадку, мінусів зовсім небагато.

До основного недоліку установки вікон в зимовий період можна віднести проникнення холодного повітря в житлові приміщення. Але все не так критично. Проморожування приміщення не відбудеться, охолодження кімнати буде те саме що стандартному провітрювання, так як віконний проріз залишається «голим» всього 30-40 хвилин, а дискомфорт від холодного повітря швидко усунеться, так як тепло, завдяки новим пластиковим вікнам, досить швидко відновиться.

Наостанок хочемо нагадати, що установка пластикових вікон вимагає вільної площі всередині приміщення. Необхідно по можливості відсунути всі меблі і деталі інтер’єру від отвору, а то, що винести не представляється можливим, ретельно закрити плівкою, щоб уникнути забруднення будівельним пилом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *