Польська пасхальна їжа

Польська пасхальна їжа
Великдень у Польщі характеризується великою різноманітністю вишуканих та несподіваних традиційних делікатесів. Жировий суп, біла ковбаса та смачні тістечка з маком — лише невелика частина традиційних пасхальних делікатесів у Польщі.

М’ясо та шинка визначають польські свята Пасхи polish easter food. У цій області Biala Kielbasa є найпопулярнішою пасхальною їжею. Це традиційна біла ковбаса, яка виготовлена ​​з неміченої фарбованої свинини з додаванням слідів яловичини та телятини. Біла ковбаса покрита свинячими оболонками, приправлена ​​часником, перцем, майораном і сіллю. Зазвичай ковбасу подають вареними, але іноді з гірчицею або хроном. Незалежно від того, коли воно подається, білі ковбаси як і раніше популярні як польські страви паски.

Зурек (Жу-рек)
Кислота, зроблена з житнього борошна, є основним компонентом Zurek. Це суп, який рідко пропускається в польській пасхальній їдці. Суп прикрашений вареним яйцем, поданим у половинки та вареної білої ковбасою. Традиційно Zurek, котрий був поданий з оселедцем, були основними двома постними стравами перед пасхальним постом. Коли прийде час до Святої суботи, коли мешканцям було достатньо цих страв, вони подарували їм свято поховання. Потрібно поховати горщик Цурека або вилити горщик в землю. Проте Цурек споживається цілий рік у Польщі, крім випадків, коли люди відвідують похорони.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *