Стало відомо, які аеропорти мають найкращу в світі транспортну доступність

У списку значаться 44 аеропорту. При його складанні експерти компанії аналізували чотири фактори: різниця в тривалості поїздки до аеропорту на громадському транспорті та власному автомобілі, вартість такої поїздки, інтервали прибуття автобусів, які з’єднують повітряну гавань з містом, і наскільки зручно в цілому добиратися.

У рейтингу лідирує міжнародний аеропорт Токіо Ханеда. Дорога в місто на монорельсовому поїзді займає 24 хвилини, дістатися на автомобілі можна за 25 хвилин. Кожен день відправляється 250 залізничних рейсів, максимальний час очікування поїзда – п’ять з половиною хвилин.

Другу сходинку посів міжнародний аеропорт Делі імені Індіри Ганді. Дорога до повітряної гавані на метро займе в два рази менше часу, ніж на автомобілі – близько 20 хвилин. Склади ходять більше ніж 90 разів в день.
На третьому місці опинився аеропорт Шанхаю Пудун. З повітряної гавані можна добратися в центр міста на поїзді приблизно за 8 хвилин. Дорога на машині займе на порядок більше часу – близько 50 хвилин. Склади відправляються 51 раз в день.

У десятку кращих також увійшли повітряні гавані американського штату Атланта і Гонконгу.

Восьму сходинку розділили малайзійський аеропорт Куала-Лумпура і повітряна гавань Сіднея.

На дев’ятій позиції виявилися аеропорт імені Ататюрка в Стамбулі, повітряна гавань Франкфурта-на-Майні та Гатвік в Лондоні.

Замикає ТОП-10 аеропорт Пекіна Шоуду. Повітряні гавані Росії в списку не значаться.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *